Akce měsíce

Optika Horák

Poliklinika AGEL naproti nádraží
Česká Třebová

Otevírací doba:
PO+ÚT+ST 9-12, 13-17:30 hod.

Prodejna
& kontakt

Jedny brýle na všechny vzdálenosti

… nebo také tzv. „multifokály“,

jsou brýle umožňující zároveň vidění do dálky, na střední vzdálenost (místnost, počítač, ruční práce) i na čtení a to díky plynulému přechodu dioptrií, který navíc na brýlích není vidět. Takové brýle jsou pro člověka, který již potřebuje „dioptrie na čtení“, velmi praktické, protože s jejich používáním odpadá neustálé střídání či nasazování brýlí, jejich hledání i nenalézání :-)

ZO_1.jpg, 7,5kB

Aby se takové brýle dobře nosily, je nutné je dioptricky vyladit do jemných detailů. Diagnostické přístroje jsou důležité, zásadní je ale zkušenost a cit pro zrakový smysl jako celek – v těchto dovednostech se neustále učím a zdokonaluji a vyskytnou-li se s brýlemi problémy, řeším je vždy ke spokojenosti zákazníka.

Cena za jednu multifokální čočku se pohybuje od 1.500 do 10.000,- Kč dle výběru materiálu a povrchových úprav. Moje přidaná hodnota pro Vás spočívá také v tom, že Vám v první řadě doporučím řešení nikoli nejdražší, ale nejlepší, odpovídající Vašim zrakovým potřebám.

Optika je otevřena PO-PÁ 13-17.30 hod, dopoledne v čase 9-12 hod. jsou vyhrazena pro měření zraku a individuální konzultace - nutno dohodnout telefonicky předem.

Ověřte si volný termín pro konzultaci a měření zraku na tel. 777 308 056.